Bonifatius de Musical woensdag bij opening Jumbo foodtheater Dokkum
DOKKUM – Tijdens de opening van het Jumbo Foodtheater (voorheen Super de Boer), woensdagmorgen om negen uur, brengen hoofdrolspelers Lotte Verhoeven en Wouter Braaf van Bonifatius de Musical het duet ‘Als dit liefde is’ voor het eerst live ten gehore aan publiek en pers.
Hoofdrolspelers Maike Boerdam en Wouter Braaf hebben op 16 februari de eerste song opgenomen voor de musicalproductie. Het duet komt binnenkort uit op single voor publiek. De single loopt vooruit op uitvoering van de musical die van 1 tot en met 10 juni te zien is in de Bonifatiuskapel van Dokkum.
De musical vertelt het dramatische levensverhaal van de omstreden bisschop en missionaris Bonifatius die in 754 bij Dokkum werd vermoord door heidense Friezen. Het script is geschreven door de succesvolle auteur Geert Kimpen (de Kabbalist). De regie is in handen van Marc Krone. Onlangs is de cast van hoofdrolspelers in de musical, waaronder veel talent uit de Nederlandse musicalwereld, bekend gemaakt.
Hoofdrolspelers zijn ondermeer: Richard Spijkers als Bonifatius (Beauty and the beast, Les Miserables), Maike Boerdam (Elisabeth, Mary Poppins, Rembrandt, Evita, Sound of Music), Wouter Braaf (Soldaat van Oranje, Ciske de Rat, Rembrandt), Lotte Verhoeven (M-lab producties, The Winner is), Paul Donkers (We will Rock You, Cats, Les Miserables, drie Musketiers) en de Friese acteur Theun Plantinga (solo voorstelling Grutte Jonge, Jip en Janneke de Musical en diverse producties bij Tryater).
Start kaartverkoop
De kaarten zijn verkrijgbaar via de website www.bonifatiusdemusical.nl. Wie er snel bij is, profiteert van 20% vroegboekkorting.
Op de foto’s: Lotte Verhoeven en Wouter Braaf (Foto: Roy Beusker)